Сучасні підходи заповнення простору індустріальних об’єктів новими функціями
DOI:
https://doi.org/10.31500/2309-8813.13.2017.142298Ключові слова:
трансформація, чинники, простір індустріальних об’єктів, підходиАнотація
У статті розглядаються основні підходи наповнення простору спустошених індустріальних будівель. У процесі встановлено, що освоєння промислових територій, посилення їхньої ролі в сучасному культурному просторі відбувається під впливом низки чинників. Наведені в статті приклади виявляють потенціал індустріальної спадщини України та окреслюють напрями його освоєння. Залучення досвіду інших країн дозволить Україні досягти успіху у справі заповнення простору індустріальних об’єктів новими функціями
Посилання
Ivanov-Kostetskyi S. O. Arkhitekturno-funktsionalna reabilitatsiia istorychnoi industrialnoi arkhitektury [Ivanov-Kostetskyi S. Architectural and functional rehabilitation of historical industrial architecture] // Visnyk Natsionalnoho universytetu «Lvivska politekhnika». Seriia: Arkhitektura [Herald of the Lviv Polytechnic National University]. Lviv: Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2013. # 757. S. 189–192.
Zakon Ukrainy «Pro okhoronu kulturnoi spadshchyny» [Law of Ukraine «On preservation of cultural inheritance»] // Vidomosti Verkhovnoi Rady Ukrainy [The Official Bulletin of the Verkhovna Rada of Ukraine]. 2000. No. 39. URL: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1805–14 (last accessed: 28.11.2017).
Chadovich A. A. Sohranenie ili snos? Kompromiss! [Chadovich A. Preservation or demolition? Compromise!] // Mezhdunarodnyiy elektronnyiy nauchno-obrazovatelnyiy zhurnal po nauchno-tehnicheskim i uchebno-metodicheskim aspektam sovremennogo arhitekturnogo obrazovaniya i proektirovaniya s ispolzovaniem video i kompyuternyih tehnologiy «Arhitektura i sovremennyie informatsionnyie tehnologii» [International scientific-educational e-journal on the scientific, technical and teaching aspects of contemporary architectural education and designing with the use of video and computer technologies]. URL: https://www.marhi.ru/AMIT/2013/1kvart13/chadovich/chadovich.pdf (data obrascheniya: 28.11.2017).
Historic buildings: Modern uses. URL: http://www.tpcs.gov.sk.ca/historic-buildings-modern-uses (last accessed: 28.11.2017).
Heritage Works. The use of historic buildings in regeneration. A toolkit of good practice. URL: http://www.english-heritage.org.uk/publications/heritage-works/heritage-works-2013.pdf (last accessed: 20.10.2017).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Олександра Халепа
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роти (див. The Effect of Open Access.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.