Дизайн-студії Лондона: «Вольф Олінз», «Мінале Таттерсфілд», «Флетчер Форбс Джилл». Їхнє значення для розвитку графічного дизайну на Британських островах
DOI:
https://doi.org/10.31500/2309-8813.16.2020.219985Анотація
У статті розглядається історія становлення та проєктна діяльність декількох з найбільш відомих дизайнстудій Лондона, що завоювали неабияку репутацію в Європі й в інших частинах світу: «Вольф Олінз», «Мінале Таттерсфілд», «Флетчер Форбс Джилл». Виявляються соціально-економічні чинники, що вплинули на розвиток британського
дизайну після Другої світової війни. Аналізуються особливості професійної діяльності зазначених дизайн-студій та найпопулярніші напрямки їхньої роботи: розробка пако́
вання продукції та елементів корпоративної ідентичності приватних підприємств та державних установ
Посилання
Kolesnikova A. Wolff Olins: agentstvo bolshih peremen // Institut problem predprinimatelstva: sayt. URL: https://www.ippnou.ru/article.php?idarticle=002017 (last accessed: 26.10.2020).
Booth-Clibborn E. Design and Art Direction // Graphis. 1983. № 228. P. 10–24.
Booth-Clibborn E. Minale, Tattersfield design & graphics: a unique philosophy applied to all aspects of design. London: Minale, Tattersfield & Partners, 1986. 253 p.: ill.
Fletcher A. Graphic Design: Visual Comparisons / Alan Fletcher, Colin Forbes, Bob Gill. London : Studio Books, 1963. 69 p.: ill.
Geary J. If content is king, collaboration is queen // Joanna Geary: site. URL: http: //www.joannageary.com/tag/wolff-olins/ (dead link).
Hollis R. Graphic Design. A Concise History. London: Thames & Hudson, 2001. 224 p.: ill.
Mason S. Design for Identity // Graphis. 1979/80. № 205. P. 400–402.
Myerson J. World of Minale Tattersfield Hardcover. Great Britain: Booth-Clibborn Editions, 1990. 256 p.
Picariello L. Wolff Olins Is No. 31 on Ad Age›s Best Places to Work List Brand Consultancy Is All About Openness // Advertising Age. March 26, 2012. URL: http: //adage.com/article/special–report–best–places–to–work-2012/wolff-olins-31-ad-age-s-places-work-list/233668/ (dead link)
Spencer H. Pentagram // Graphis. 1971/72. № 158. P. 550–567.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Леся ДАНИЛЕНКО
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роти (див. The Effect of Open Access.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.