Фестивалі медіаарту на постіндустріальних локаціях
DOI:
https://doi.org/10.31500/2309-8813.16.2020.219995Анотація
На прикладі знакових фестивалів: зарубіжних — Ars Electronica (м. Лінц, Австрія), Transmediale (м. Берлін, Німеччина), Gamma (м. Санкт-Петербург, РФ) та вітчизняних — KIMAF, Carbon Media Art Festival, Carbonarium (всі три — м. Київ), NonStopMedia (м. Харків), «Трансформатор» (м. Львів), Terra Futura (м. Херсон), «Гамсели́ ть» (м. Тернопіль) — проаналізовано фестивальний формат як найбільш придатний для експериментального синтезування різних видів медіаарту, у тому числі й на
постіндустріальних локаціях.
Посилання
Vidkry`ttya personal`noyi vy`stavky` Dary`ny` Fes “System update available” // In-Art: y`nformacijnoanality`chny`j portal. URL: http://www.be-inart.com/post/view/3308?fbclid=IwAR0EjyFpWAdaIgflwxQ6Lc5ZtsAv6m__zMVipr_gSM9s_PxeFR-uktTdMFM (last accessed: 13.11.2020).
Prudenko Ya. D. Insty`tualizaciya ukrayins`kogo mediamy`stecztva (vid pochatku 90-x rr. do s`ogodni) // Kul`turologichna dumka. 2011. # 4. S. 159–165.
Prudenko Ya. D. My`stecztvo novitnix texnologij — nova xudozhnya real`nist` / Visny`k Chernigivs`kogo derzhavnogo pedagogichnogo universy`tetu imeni T. G. Shevchenka. Vy`p. 75. Chernigiv: ChOPU, 2010. C. 178–182.
Solovjov O. Neoklasy`ka i mul`ty`media // Turbulentni shlyuzy`: zbirny`k statej / In-t problem suchasnogo my`st-va NAMU. K.: Intertexnologiya, 2006. S. 107–115.
Festy`val` mediamy`stecztva Carbon Media Art Fest // In-Art: y`nformacijno-anality`chny`j portal. URL: http://www.be-inart.com/post/view/3004?fbclid=IwAR1zHoXCZYHahtvCvFpkSCaMlMVT4yHI2IV8IgCzbeVNVOHUqYHB7t72Y0E (last accessed: 13.11.2020).
Chepely`k O. V. Vzayemodiya arxitekturny`x prostoriv, suchasnogo my`stecztva ta novitnix texnologij, abo Mul`ty`medijna utopiya / Akad. my`stecztv Ukrayiny`, In-t probl. suchas. my`stecztva. Ky`yiv: Ximdzhest, 2009. 272 s.
Chepely`k O. V. Mizhnarodni festy`vali mediamy`stecztv yak laboratoriyi novitnix texnologij // Suchasne my`stecztvo: zb. nauk. pr. K., 2005. Vy`p. 2. S. 201–216.
Chepely`k O. V. Festy`val`ny`j rux — katalizator idej ta dvy`gun my`stecztva novitnix texnologij // Galereya. K., 2009. # 1/2 (37/38). S. 34–37.
Re:main. Art residence // In-Art: y`nformacijno-anality`chny`j portal. URL: http://www.be-inart.com/post/view/3132?fbclid=IwAR3PW4pYB40_V1OhwslyKfPIk-NX_0vGBZYWum4_ntierjtAckZ8IlpcXe4 (last accessed: 13.11.2020).
ears Ars Electronica // Ars Electronica: web site. URL: https://ars.electronica.art/outofthebox/en/40years/ (last accessed: 13.11.2020).
Gamma_LAB // ofitsialnyiy sayt. URL: http://gammafestival.ru/lab (last accessed: 13.11.2020).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Олександра ХАЛЕПА
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роти (див. The Effect of Open Access.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.