Борис Лятошинський у комунікативних форматах української музичної культури ХХ століття
DOI:
https://doi.org/10.31500/2309-8813.16.2020.219997Анотація
У статті розглянуто комунікативні механізми культурницьких ініціатив Бориса Лятошинського у просторі польської культури 1950–1960-х років. Польський компонент є невилучним складником світоглядної, професійної і культурницької
ідентифікації митця. Дослідження цих векторів через крос-культурну діяльність Лятошинського у полі європейських культур вибудовує його діалог з ментальним образом української культури і формує генеральні уявлення про Лятошинського як національного культурного діяча
Посилання
Belza I. F. O muzyikantah XX veka. Izbrannyie ocherki. Moskva: Sovetskiy kompozitor, 1979. 295 s.
Kopy`cya M. D. Epistologichni dokumenty` istoriyi ukrayins`koyi muzy`ky`: metodologiya, teoriya, prakty`ka: dy`s. … d-ra my`stecztvoznav.: 17.00.03 / NMAU im. P. I. Chajkovs`kogo. Ky`yiv, 2009. 480 s.
Ly`st B. Lyatoshy`ns`kogo do M. Czarevy`ch. 10 kvitnya 1958 r., m. Moskva, gotel` «Metropol`» // Kabinetmuzej B. M. Lyatoshy`ns`kogo. 2 ark.
Sorokin P. Chelovek. Tsivilizatsiya. Obschestvo // Obsch. red., sost. i predisl. A. Yu. Soyumonov: per. s angl. S. A. Sidorenko. Moskva: Politizdat, 1992. 543 s. URL: https://sociology.knu.ua/sites/default/files/library/elclosed/sorokin.pdf (last accessed: 14.05.2020).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Ігор САВЧУК
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роти (див. The Effect of Open Access.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.